Twitter Facebook Linkedin

Het team

Het team. Inderdaad. Zo voelt het ook. Mensen die met elkaar zijn verbonden, in het werk, maar ook daarbuiten. Op een heel prettige en ongedwongen manier. In een heel platte organisatie. Waar iedereen elkaar kent. Elkaar respecteert. En elkaar helpt.

Een organisatie die je de ruimte biedt om jezelf te zijn en die je prikkelt om jezelf te blijven ontwikkelen, vakinhoudelijk en als mens. Een organisatie waar iedereen een passie deelt, de passie voor mengvoeders. Of eigenlijk: de passie om als bedrijf oprecht waarde toe te voegen in de keten; om met voer en advies, ondernemers te helpen succesvol te zijn.

Klantenservice

T: 0413 21 32 61 - van maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 18.00 uur en op zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur.
E: klantenservice@fransengerrits.nl
E: bestelling@fransengerrits.nl

Productmanagement

Geert Wouters
Productmanager Varkens
T: 06 22 52 10 61
E: G.Wouters@fransengerrits.nl


Nutritie

Jan van Haperen
Hoofd Nutritie
T: 06 21 52 32 89
E: J.v.Haperen@fransengerrits.nl

Laura Buurstee
Nutritioneel Medewerkster
T: 0413 21 32 61
E: L.Buurstee@fransengerrits.nl

Piet Donkers
Nutritionist varkens/konijnen
T: 06 51 16 96 59
E: P.Donkers@fransengerrits.nl

Ronald van den Heuvel
Nutritionist varkens
T: 06 10 95 93 56
E: R.vd.Heuvel@fransengerrits.nl

Mariël Raaijmakers
Nutritioneel Medewerkster
T: 0413 21 32 61
E: M.Raaijmakers@fransengerrits.nl


Verkoop

Rick Königkrämer
Hoofd Varkens
T: 06 51 33 01 72
E: R.Konigkramer@fransengerrits.nl

Adrie Knoops
Specialist varkenshouderij
T: 06 21 24 17 30
E: A.Knoops@fransengerrits.nl

Arthur Timmermans
Specialist varkenshouderij
T: 06 51 08 48 12
E: A.Timmermans@fransengerrits.nl

Bart van der Schoot
Specialist varkenshouderij
T: 06 11 78 68 23
E: B.vd.Schoot@fransengerrits.nl

Erik van Korven
Specialist varkenshouderij
T: 06 54 36 47 43
E: E.v.Korven@fransengerrits.nl

Geert Westenbrink
Relatiebeheerder varkenshouderij
T: 06 20 13 87 41
E: G.Westenbrink@fransengerrits.nl

Gijs Vinken
Specialist varkenshouderij
T: 06 29 08 63 40
E: G.Vinken@fransengerrits.nl

Harry Cox
Relatiebeheerder varkenshouderij
T: 06 53 11 33 70
E: H.Cox@fransengerrits.nl

Henk Arts
Relatiebeheerder varkenshouderij
T: 06 21 24 17 31
E: H.Arts@fransengerrits.nl

Henk Oppers
Specialist varkenshouderij
T: 06 22 52 05 48
E: H.Oppers@fransengerrits.nl

Jan Frederix
Specialist varkenshouderij
T: 06 21 24 17 29
E: J.Frederix@fransengerrits.nl

Jan Kerkhof
Specialist varkenshouderij
T: 06 54 36 47 39
E: J.Kerkhof@fransengerrits.nl

Jos Adriaans
Specialist varkenshouderij
T: 06 21 24 17 28
E: J.Adriaans@fransengerrits.nl

Mathieu Verstegen
Specialist varkenshouderij
T: 06 22 56 43 92
E: M.Verstegen@fransengerrits.nl

Michiel van Schaijk
Specialist varkenshouderij
T: 06 51 27 59 56
E: M.v.Schaijk@fransengerrits.nl

Ronald van den Heuvel
Specialist varkenshouderij
T: 06 10 95 93 56
E: R.vd.Heuvel@fransengerrits.nl

Sanne Hermans
Specialist varkenshouderij
T: 06 30 79 45 01
E: S.Hermans@fransengerrits.nl

Ton Ketelaars 
Specialist varkenshouderij
T: 06 20 54 69 51
E: T.Ketelaars@fransengerrits.nl

Wilmjan van de Veerdonk
Specialist varkenshouderij
T: 06 55 85 49 76
E: WJ.vd.Veerdonk@fransengerrits.nl

Wilno van den Tillaart
Relatiebeheerder varkenshouderij
T: 06 12 33 61 61
E: W.vd.Tillaart@fransengerrits.nl