Melkproductie

De zeugenvoeders van FransenGerrits zorgen voor een goede biestproductie, gegarandeerd! Een big wordt geboren zonder enige vorm vaMelkproductien immuniteit. Om immuniteit van een jonge big op peil te brengen is het belangrijk dat snel en veel biest (colostrum) wordt opgenomen. Bij biggen die te weinig antistoffen binnenkrijgen kan dit leiden tot diverse problemen, zoals diarree en gewrichtsontstekingen.
Het is dan ook van belang dat zeugen direct na het werpen over een goede biestproductie beschikken. Voor een goede biestproductie is het van belang dat op tijd wordt overgeschakeld van dracht- naar lactovoer en het juiste voerschema gebruikt wordt bij zeugen. Een zeug moet in het kraamhok veel vers voer en water in overvloed hebben om zo de biestproductie op gang te krijgen.
Zeugen die te veel voer krijgen aan het eind van de dracht, hebben vaak problemen rond het werpen en krijgen problemen met de stofwisseling wat weer kan leiden tot melkziekteachtige verschijnselen. Melkziekteachtige verschijnselen veroorzaken een lagere voer- en wateropname, waardoor de biestproductie niet goed op gang komt. Het dracht- en lactovoer moet goed op elkaar aansluiten, zodat de darmflora niet verstort wordt.

Beste melkproductie = Beste biggen

Uitstekende zeugenvoeders geproduceerd volgens ons unieke Multiprocessing® concept zorgen voor de beste start van uw biggen!